Podstrona: Bezpłatne porady psychologiczne / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Bezpłatne porady psychologiczne

2020-12-10 , red.  Marta Jagiełowicz
Bezpłatne porady psychologiczne

Studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Rzeszowskiej będą mogli korzystać z nieodpłatnej porady psychologicznej. Konsultacje będzie prowadzić psycholog mgr Grażyna Reguła.

Gabinet Psychologiczny znajduje się w budynku J przy ul. Podkarpackiej 1 w Rzeszowie, pokój nr 021. Psycholog  będzie przyjmować w poniedziałki i we wtorki w godzinach 14.35–18.00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zgłoszenia i zapisy na wizytę są przyjmowane telefonicznie pod numerem 501 050 976.

Rozmowa z psychologiem jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego, kto doświadcza konkretnych trudności życiowych, związanych np. z przeżywaniem stresu i zaburzeń lękowych, problemów ze snem, problemów z kontrolowaniem emocji, problemami adaptacyjnymi i relacjami interpersonalnymi, dylematami zawodowymi, wypaleniem, problemami z nauką, kłopotami rodzinnymi, lub kto zmaga się z długofalowym dyskomfortem psychicznym.

Rekomendacje Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opracowane w uzgodnieniu z GIS dotyczące działania uczelni w roku akademickim 2020/2021 podkreślają ważność zaspokojenia potrzeb w zakresie wsparcia psychologicznego studentów, doktorantów i pracowników uczelni.

Powrót do listy aktualności